Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku
galeria@galeriaslendzinskich.pl

strona w przebudowie

 
ul. Waryńskiego 24a
15-461 Białystok

tel. 85 651 76 70
tel. 85 652 32 77, 786 868 457 - edukacja

czynna: poniedziałek-piątek godz. 9-16
niedziela godz. 11-17




Dział Zbiorów Artystycznych,
Archiwalnych i Badań Regionalnych


Marta Pietruszko
kierowniczka działu
tel. 501 693 712
m.pietruszko@galeriaslendzinskich.pl

Elżbieta Komarzewska (urlop)
zbiory artystyczne
e.korol@galeriaslendzinskich.pl

Sebastian Wicher
zbiory archiwalne
s.wicher@galeriaslendzinskich.pl

Patryk Gawrychowski
p.gawrychowski@galeriaslendzinskich.pl

Justyna Karwowska
j.karwowska@galeriaslendzinskich.pl

Robert Gudewicz
r.gudewicz@galeriaslendzinskich.pl


Główny Inwentaryzator

Izabela Suchocka
i.suchocka@galeriaslendzinskich.pl


Dział Edukacji

Izabela Korolczuk
kierownik działu
i.korolczuk@galeriaslendzinskich.pl

Jowita Wiśniewska
j.wisniewska@galeriaslendzinskich.pl

Milena Wysocka
m.wysocka@galeriaslendzinskich.pl

Sylwia Pietraszko
s.pietraszko@galeriaslendzinskich.pl

Joanna Popko

Aneta Ramotowska


Julliet EM Festival / XII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej
im. Julitty Sleńdzińskiej


Anna Urszula Kucharska
dyrektor artystyczny festiwalu
a.kucharska.festiwal@galeriaslendzinskich.pl

Zespół Organizacyjny Festiwalu

Patryk Gawrychowski
koordynator festiwalu
p.gawrychowski@galeriaslendzinskich.pl

Robert Gudewicz
r.gudewicz@galeriaslendzinskich.pl
Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku
ul. Waryńskiego 24a, 15-461 Białystok

NIP 542-254-19-91, REGON 050130318
numer rachunku bankowego:
36 1240 1154 1111 0010 3579 6902



Bilet normalny: 6 zł
Bilet ulgowy: 3 zł
W niedzielę wstęp bezpłatny




ul. Wiktorii 5
15-070 Białystok

tel. 85 732 33 33


czynna: wtorek-piątek godz. 11-17
niedziela godz. 11-17




Dyrektor Galerii

Jolanta Szczygieł-Rogowska
tel. 514 157 455
j.szczygiel@galeriaslendzinskich.pl


Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ewelina Lendo
kierowniczka działu
tel. 534 021 200
e.lendo@galeriaslendzinskich.pl

Piotr Żukowski
tel. 501 161 842

Grzegorz Kupliński
tel. 534 409 852

Julia Wacławik
j.waclawik@galeriaslendzinskich.pl


Dział Księgowości

Barbara Nikołajuk
główna księgowa
b.nikolajuk@galeriaslendzinskich.pl

Piotr Klim
księgowy
p.klim@galeriaslendzinskich.pl


Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Maciej Zagrodzki

iodo@galeriaslendzinskich.pl


Dział Zbiorów i Wystaw Fotografii

Arkadiusz Puchalski

kierownik działu
tel. 500 800 392
a.puchalski@galeriaslendzinskich.pl

Kamila Byculewicz
promocja
k.byculewicz@galeriaslendzinskich.pl

Anna Sierko-Szymańska
a.sierko@galeriaslendzinskich.pl

Joanna Schmidt
j.schmidt@galeriaslendzinskich.pl

Bogusław Skok
b.skok@galeriaslendzinskich.pl
ul. Legionowa 2
15-099 Białystok

tel. 502 138 980


 
czynna: wtorek-piątek godz. 11-17
niedziela godz. 11-17




Dział Wystaw i Wydawnictw

Katarzyna Renata Hryszko
kierowniczka działu
k.hryszko@galeriaslendzinskich.pl

Katarzyna Siwerska
k.siwerska@galeriaslendzinskich.pl

Krzysztof Wojciech Wróbel
k.wrobel@galeriaslendzinskich.pl

Dawid Bujno
projektowanie książek,
cykl "Uwaga! Literatura"

d.bujno@galeriaslendzinskich.pl

Martyna Štěpán-Dworakowska
m.dworakowska@galeriaslendzinskich.pl


Promocja

Joanna Rafalska
j.rafalska@galeriaslendzinskich.pl


Koordynatorka do Spraw Dostępności

Monika Marciniak
m.marciniak@galeriaslendzinskich.pl
*
*
*
 
NsCmsCode