Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku
galeria@galeriaslendzinskich.pl
 
 
ul. Waryńskiego 24a
15-461 Białystok

tel. 85 651 76 70
tel. 501 693 712
tel. 85 652 32 77 - edukacja

czynna: poniedziałek-piątek godz.10-16
niedziela godz. 11-17

cena biletów: normalny 5,00 zł
ulgowy 3,00 zł w niedzielę wstęp wolny




Dział Zbiorów Artystycznych,
Archiwalnych i Badań Regionalnych


Izabela Suchocka
kierownik działu
i.suchocka@galeriaslendzinskich.pl

Marta Pietruszko
zbiory artystyczne
m.pietruszko@galeriaslendzinskich.pl

Elżbieta Komarzewska (urlop)
zbiory artystyczne
e.korol@galeriaslendzinskich.pl

Sebastian Wicher
zbiory archiwalne
s.wicher@galeriaslendzinskich.pl


Dział Edukacji

Izabela Korolczuk
koordynatorka działań edukacyjnych
i.korolczuk@galeriaslendzinskich.pl

Jowita Wiśniewska
j.wisniewska@galeriaslendzinskich.pl

Milena Wysocka (urlop)
m.wysocka@galeriaslendzinskich.pl
Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku
ul. Waryńskiego 24a, 15-461 Białystok

NIP 542-254-19-91, REGON 050130318
numer rachunku bankowego:
36 1240 1154 1111 0010 3579 6902







ul. Wiktorii 5
15-070 Białystok

tel. 85 732 33 33

czynna: środa, czwartek, piątek, niedziela godz.11-17

wstęp wolny



Dyrektor Galerii

Jolanta Szczygiel-Rogowska
tel. 514 157 455
j.szczygiel@galeriaslendzinskich.pl


Księgowość

Barbara Nikołajuk
główna księgowa
tel. 509 895 932
b.nikolajuk@galeriaslendzinskich.pl

Piotr Klim
księgowy
p.klim@galeriaslendzinskich.pl


Pracownicy merytoryczni

Arkadiusz Puchalski
tel. 500 800 392
a.puchalski@galeriaslendzinskich.pl

Martyna Štěpán-Dworakowska
m.dworakowska@galeriaslendzinskich.pl

Anna Sierko-Szymańska
a.sierko@galeriaslendzinskich.pl


Dział Promocji

Kamila Byculewicz
tel. 797 890 204
k.byculewicz@galeriaslendzinskich.pl


Dział Techniczny

Piotr Żukowski
tel. 501 161 842

Grzegorz Kupliński
ul. Legionowa 2
15-099 Białystok

tel. 502 138 980



czynna: wtorek-piątek godz. 10-17
sobota-niedziela godz. 11-17

ceny biletów: normalny 4,00 zł
ulgowy 2,00 zł w niedzielę wstęp wolny




Dział Wystaw i  Wydawnictw

Olga Pacewicz
kierownik działu
tel. 502 596 452
o.pacewicz@galeriaslendzinskich.pl

Katarzyna Renata Hryszko
k.hryszko@galeriaslendzinskich.pl

Katarzyna Siwerska
k.siwerska@galeriaslendzinskich.pl

Krzysztof Wojciech Wróbel
k.wrobel@galeriaslendzinskich.pl

Dawid Bujno
d.bujno@galeriaslendzinskich.pl


Dział Promocji

Joanna Rafalska
j.rafalska@galeriaslendzinskich.pl
*
*
*
 
NsCmsCode