Wernisaż

  Legionowa 2, piatek, 15 lutego 2013, godz. 18.00

  Zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa i grafiki Marka Sobczaka pt. „Egipt”. To malarski zapis podróży, cykl pejzaży z terenów Numbii, Synaju i Egiptu. Tło muzyczne wprowadzające w świat wykreowany przez artystę malarza stworzy wokalistka i kompozytorka Miss God. Na wernisaż wstęp wolny. Wystawa czynna do 10 marca.

   

   

  3. Fascynacje poetyckie

  Waryńskiego 24A, niedziela, 10 lutego 2013, godz. 16.00

  Gościem kolejnego spotkania w ramach Fascynacji Poetyckich będzie Jan Leończuk, dyrektor Książnicy Podlaskiej. Spotkanie poprowadzi Jerzy Binkowski, w aromacie smakowitej kawy i w aurze pięknej muzyki, którą wykonywać będzie studentka Uniwersytetu Muzycznego w Katowicach, skrzypaczka i poetka - Anna Karolina Kuk.

   

   

  Koncert

  Waryńskiego 24A, niedziela, 3 lutego 2013, godz. 16.00

  Koncert karnawałowy na dwie gitary i fortepian. Wykonawcy: Agata Gabryjel - fortepian, Wojciech Cis - gitara, Tomasz Kwiatkowski - gitara. W programie m.in.: Albeniz, Debussy, Chopin, Narvarez, Baron, Lauro, Dyens.

   

   

  Ferie w Galerii

  Legionowa 2, wtorek-sobota 29 stycznia - 2 lutego, godz. 11.30-13.00

  Ferie w Galerii „Papierowy karnawał - warsztaty rodzinne dla dzieci wraz z opiekunami (dolna granica wieku - 5 lat, górna - bez ograniczeń; jedyny warunek to konieczność zgłoszenia się w dwuosobowym składzie, ponieważ do przygotowanych przez nas działań niezbędny jest partner). Czas trwania: 5 dni. Koszt: 25 zł od pary. Zapisy pod numerem tel.: 502 138 980.

   

   

  Finisaż

  Legionowa, piątek, 25 stycznia, 18.00

  „Karnawałowy Cyrku Kultury – portrety”. Finisaż. Wystawę można oglądać do 10 lutego. Informacje szczegółowe na stronie: www.cyrkkultury.org

   

   

   

  2. Salon poetycki

  Waryńskiego 24a, niedziela, 20 stycznia, 16.00

  Zapraszamy w niedzielne popołudnie do Salonu Poetyckiego. W miłej atmosferze, przy filiżance kawy lub herbaty, swoimi fascynacjami poetyckimi podzielą się z nami: Barbara Kijowska, kuzynka Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i prof. Alina Midro, genetyk z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Gospodarzem Salonów jest poeta, reżyser i psycholog Jerzy Binkowski.