#Projekt Przyszłość

Młoda dziewczyna z tatuażem na niebieskim tle.

#ProjektPrzyszłość

wernisaż i spotkanie autorskie / wstęp wolny

Grupa wolontariuszy działająca w naszej Galerii w czerwcu tego roku wzięła udział w warsztatach fotograficznych. Planowane na jeden dzień spotkanie przekształciło się w poważny projekt. Jego efektem jest wystawa portretów młodych ludzi z atrybutami symbolizującymi rzeczy, zjawiska lub idee, które według nich w przyszłości będą najważniejsze, kluczowe, a o które dziś musimy zadbać w sposób szczególny.

Zapraszamy na wyjątkowy wernisaż w szkolnej przestrzeni. Wystawa dla szerokiego odbiorcy będzie dostępna tylko w dniu otwarcia!

Michał Heller na rynku fotografii reklamowej od ukończenia studiów fotograficznych na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Najczęściej fotografuje ludzi związanych ze sztuką, sceną i estradą. Autor fotosów do kilkudziesięciu spektakli. Zwycięzca Konkursu Fotografii Teatralnej organizowanego przez Instytut Teatralny im. Raszewskiego w Warszawie. Jest właścicielem galerii virturama.pl, której misją jest prezentacja w przestrzeni wirtualnej projektów najbardziej rozpoznawalnych polskich fotografów. Kurator wystaw Tadeusza Rolke, Wojtka Wieteski, Tomasz Lazara, Piotra Jaxy, Chrisa Niedenthala, Wojciecha Plewińskiego, Tomka Sikory. Z Interfoto związany od przeszło 20 lat, od czasów kultowej giełdy fotograficznej w Stodole. Codziennie stara się być lepszym fotografem. www.michalheller.pl

Powrót na początek strony