wystawa edukacyjna

Sztuka w centrum

23.06 - 15.07 | 2022
  • Rynek Kościuszki 4

Wystawa prac podopiecznych Galerii im. Sleńdzińskich, uczestników i uczestniczek cyklicznych warsztatów plastycznych „Rosnę w sztukę”, podsumowująca sezon edukacyjny 2021/22.

Wystawę prezentujemy w nowej siedzibie Galerii, przy Rynku Kościuszki, w ścisłym centrum miasta. To umiejscowienie nie tylko sytuuje sztukę młodych twórców w ważnym lokalizacyjnie punkcie, ale także stawia ją w centrum naszej uwagi. „Sztuka w centrum” to prawdziwa skarbnica pomysłów plastycznych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką, jak i dla wytrawnych plastyków. Znajdziemy tu dzieła wykonane w wielorakich technikach, od malarskich, przez rysunkowe aż po graficzne. Nie zabraknie kolaży, kolografów, a także niestandardowych sposobów łączenia różnych metod plastycznych.

Wystawa będzie dostępna w dniach i godzinach pracy Galerii. Wstęp jest bezpłatny. Wernisaż z udziałem uczestników zajęć odbędzie się w trzech turach: godz. 16.30 (grupa poniedziałkowa), godz. 17.30 (grupa wtorkowa i środowa), godz. 18.30 (grupa czwartkowa i piątkowa).

Powrót na początek strony