Kontakt

Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku
Waryńskiego 24a, 15-461 Białystok

galeria@galeriaslendzinskich.pl

NIP 542-254-19-91, REGON 050130318
numer rachunku bankowego:
36 1240 1154 1111 0010 3579 6902

Odwiedź nas

Galeria Twórczości Sleńdzińskich

  • WT. - PT.11:00 - 17:00
  • NIEDZ.11:00 - 17:00
  • PON. i SOB.ZAMKNIĘTE

TEL. 85 651 76 70
TEL. 786 868 457 - edukacja
Rynek Kościuszki 4

Galeria Sztuki Współczesnej

  • WT. - PT.11:00 - 17:00
  • NIEDZ.11:00 - 17:00
  • PON. i SOB.ZAMKNIĘTE

TEL. 85 670 17 00
TEL. 502 138 980
Legionowa 2

Galeria
Fotografii

  • WT. - PT.11:00 - 17:00
  • NIEDZ.11:00 - 17:00
  • PON. i SOB.ZAMKNIĘTE

TEL. 85 732 33 33
Wiktorii 5

Galeria Kultury Żydowskiej

  • WT. - PT. 11:00 - 17:00
  • NIEDZ. 11:00 - 17:00
  • PON. i SOB. ZAMKNIĘTE

TEL. 85 652 22 44
Waryńskiego 24A

Dyrektor Galerii

Jolanta Szczygieł-Rogowska
tel. 514 157 455
j.szczygiel@galeriaslendzinskich.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ewelina Lendo
kierowniczka działu
tel. 534 021 200
e.lendo@galeriaslendzinskich.pl

Radosław Szotko
specjalista ds. administracyjnych
r.szotko@galeriaslendzinskich.pl

Piotr Żukowski
brygadzista
tel. 501 161 842

Grzegorz Kupliński
montażysta
tel. 534 409 852

Łukasz Smorczewski
montażysta

Zbigniew Zakrzewski
montażysta

Julia Wacławik
opiekunka wystaw
j.waclawik@galeriaslendzinskich.pl

Grażyna Filipowicz
opiekunka wystaw

Małgorzata Hajduczenia
opiekunka wystaw

Dział Finansowo-Księgowy

tel. 85 732 33 33

Barbara Nikołajuk
główna księgowa
b.nikolajuk@galeriaslendzinskich.pl

Aneta Wojtach
księgowa
a.wojtach@galeriaslendzinskich.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Maciej Zagrodzki
iodo@galeriaslendzinskich.pl

Dział Twórczości Sleńdzińskich

tel. 85 651 76 70

Izabela Suchocka
kierownik działu
tel. 797 397 259
i.suchocka@galeriaslendzinskich.pl

Elżbieta Komarzewska
specjalistka ds. programowych
e.korol@galeriaslendzinskich.pl

Joanna Schmidt-Bura
specjalistka ds. programowych
j.schmidt@galeriaslendzinskich.pl

Promocja

Kamila Byculewicz
specjalistka ds. popularyzacji i promocji
k.byculewicz@galeriaslendzinskich.pl

Maja Zińczuk
specjalistka ds. popularyzacji i promocji
m.zinczuk@galeriaslendzinskich.pl

Patryk Gawrychowski
specjalista ds. popularyzacji i promocji
p.gawrychowski@galeriaslendzinskich.pl

Monika Marciniak (urlop)
specjalistka ds. popularyzacji i promocji
m.marciniak@galeriaslendzinskich.pl

Dział Edukacji

Izabela Korolczuk
kierowniczka działu
i.korolczuk@galeriaslendzinskich.pl

Milena Wysocka
specjalistka ds. edukacji
m.wysocka@galeriaslendzinskich.pl

Sylwia Pietraszko
specjalistka ds. edukacji
s.pietraszko@galeriaslendzinskich.pl

Robert Gudewicz
specjalista ds. edukacji
r.gudewicz@galeriaslendzinskich.pl

Aneta Ramotowska
specjalistka ds. edukacji
a.ramotowska@galeriaslendzinskich.pl

Joanna Popko
j.popko@galeriaslendzinskich.pl

Kamila Wołejko

Dział Badań Regionalnych

tel. 85 652 22 44

Marta Pietruszko
kierownik działu
tel. 501 693 712
m.pietruszko@galeriaslendzinskich.pl

Sebastian Wicher
specjalista ds. programowych
s.wicher@galeriaslendzinskich.pl

Dariusz Szada-Borzyszkowski
specjalista ds. programowych
d.szada@galeriaslendzinskich.pl

Justyna Figiel (urlop)
specjalistka ds. programowych
j.figiel@galeriaslendzinskich.pl

Tomasz Wiśniewski
specjalista ds. programowych
t.wisniewski@galeriaslendzinskich.pl

Jowita Wiśniewska
specjalistka ds. edukacji
j.wisniewska@galeriaslendzinskich.pl

Dział Sztuki Współczesnej

tel. 85 670 17 00
tel. 502 138 980

Dawid Bujno
kierownik działu
d.bujno@galeriaslendzinskich.pl

Katarzyna Renata Hryszko
specjalistka ds. programowych
k.hryszko@galeriaslendzinskich.pl

Katarzyna Siwerska (urlop)
specjalistka ds. programowych
k.siwerska@galeriaslendzinskich.pl

Ewa Pietruszko
specjalistka ds. multimediów
e.pietruszko@galeriaslendzinskich.pl

Ewa Targońska
e.targonska@galeriaslendzinskich.pl

Anna Woźniak

Dział Zbiorów i Wystaw Fotografii

tel. 85 732 33 33

Arkadiusz Puchalski
kierownik działu
tel. 500 800 392
a.puchalski@galeriaslendzinskich.pl

Anna Sierko-Szymańska
specjalistka ds. programowych
a.sierko@galeriaslendzinskich.pl

Bogusław Skok
specjalista ds. programowych
b.skok@galeriaslendzinskich.pl

Julliet EM Festival / Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej im. Julitty Sleńdzińskiej

Anna Urszula Kucharska
dyrektorka artystyczna festiwalu
a.kucharska.festiwal@galeriaslendzinskich.pl

Patryk Gawrychowski
koordynator festiwalu
p.gawrychowski@galeriaslendzinskich.pl

Powrót na początek strony