Kontakt

Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku
Waryńskiego 24a, 15-461 Białystok

galeria@galeriaslendzinskich.pl

NIP 542-254-19-91, REGON 050130318
numer rachunku bankowego:
36 1240 1154 1111 0010 3579 6902

Odwiedź nas

Galeria Twórczości Sleńdzińskich

  • WT. - PT.11:00 - 17:00
  • NIEDZ.11:00 - 17:00
  • PON. i SOB.ZAMKNIĘTE

TEL. 85 651 76 70
TEL. 786 868 457 - edukacja
Rynek Kościuszki 4

Galeria Sztuki Współczesnej

  • WT. - PT.11:00 - 17:00
  • NIEDZ.11:00 - 17:00
  • PON. i SOB.ZAMKNIĘTE

TEL. 85 670 17 00
TEL. 502 138 980
Legionowa 2

Galeria
Fotografii

  • WT. - PT.11:00 - 17:00
  • NIEDZ.11:00 - 17:00
  • PON. i SOB.ZAMKNIĘTE

TEL. 85 732 33 33
Wiktorii 5

Galeria Kultury Żydowskiej

  • WT. - PT. 11:00 - 17:00
  • NIEDZ. 11:00 - 17:00
  • PON. i SOB. ZAMKNIĘTE

TEL. 85 652 22 44
Waryńskiego 24A

Dyrektor Galerii

Jolanta Szczygieł-Rogowska
tel. 514 157 455
j.szczygiel@galeriaslendzinskich.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ewelina Lendo
kierowniczka działu
tel. 534 021 200
e.lendo@galeriaslendzinskich.pl

Piotr Żukowski
tel. 501 161 842

Grzegorz Kupliński
tel. 534 409 852

Julia Wacławik
j.waclawik@galeriaslendzinskich.pl

Łukasz Smorczewski

Zbigniew Zakrzewski

Grażyna Filipowicz

Dział Księgowości

tel. 85 732 33 33

Barbara Nikołajuk
główna księgowa
b.nikolajuk@galeriaslendzinskich.pl

Piotr Klim
księgowy
p.klim@galeriaslendzinskich.pl

Koordynatorka do Spraw Dostępności

Monika Marciniak
tel. 786 868 458
m.marciniak@galeriaslendzinskich.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Maciej Zagrodzki
iodo@galeriaslendzinskich.pl

Dział Twórczości Sleńdzińskich

Izabela Suchocka
Główny Inwentaryzator Zbiorów
tel. 797 397 259
i.suchocka@galeriaslendzinskich.pl

Elżbieta Komarzewska
e.korol@galeriaslendzinskich.pl

Joanna Schmidt-Bura
j.schmidt@galeriaslendzinskich.pl

Promocja

Kamila Byculewicz
k.byculewicz@galeriaslendzinskich.pl

Maja Zińczuk
m.zinczuk@galeriaslendzinskich.pl

Dział Edukacji

Izabela Korolczuk
kierowniczka działu
i.korolczuk@galeriaslendzinskich.pl

Milena Wysocka
m.wysocka@galeriaslendzinskich.pl

Sylwia Pietraszko
s.pietraszko@galeriaslendzinskich.pl

Robert Gudewicz
r.gudewicz@galeriaslendzinskich.pl

Joanna Popko
j.popko@galeriaslendzinskich.pl

Aneta Ramotowska
a.ramotowska@galeriaslendzinskich.pl

Dział Zbiorów Artystycznych, Archiwalnych i Badań Regionalnych

Marta Pietruszko
kierowniczka działu
tel. 501 693 712
m.pietruszko@galeriaslendzinskich.pl

Sebastian Wicher
s.wicher@galeriaslendzinskich.pl

Patryk Gawrychowski
p.gawrychowski@galeriaslendzinskich.pl

Justyna Figiel (urlop)
j.figiel@galeriaslendzinskich.pl

Tomasz Wiśniewski
t.wisniewski@galeriaslendzinskich.pl

Jowita Wiśniewska
j.wisniewska@galeriaslendzinskich.pl

Dariusz Szada-Borzyszkowski
d.szada@galeriaslendzinskich.pl

Dział Wystaw i Wydawnictw

Dawid Bujno
kierownik działu
d.bujno@galeriaslendzinskich.pl

Katarzyna Renata Hryszko
k.hryszko@galeriaslendzinskich.pl

Katarzyna Siwerska (urlop)
k.siwerska@galeriaslendzinskich.pl

Ewa Pietruszko
e.pietruszko@galeriaslendzinskich.pl

Dział Zbiorów i Wystaw Fotografii

Arkadiusz Puchalski
kierownik działu
tel. 500 800 392
a.puchalski@galeriaslendzinskich.pl

Anna Sierko-Szymańska
a.sierko@galeriaslendzinskich.pl

Bogusław Skok
b.skok@galeriaslendzinskich.pl

Julliet EM Festival / Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej im. Julitty Sleńdzińskiej

Anna Urszula Kucharska
dyrektorka artystyczna festiwalu
a.kucharska.festiwal@galeriaslendzinskich.pl

Patryk Gawrychowski
koordynator festiwalu
p.gawrychowski@galeriaslendzinskich.pl

Robert Gudewicz
grafik festiwalu
r.gudewicz@galeriaslendzinskich.pl

Powrót na początek strony